Referencje

0
Udostępnij

Godny zaufania partner, który naprawdę rozumie markę BioGaia

Współpracę z firmą Ewopharma rozpoczęliśmy już ponad dekadę temu, w 2007 roku, planując rozszerzenie zasięgu naszych produktów probiotycznych. Po pomyślnych debiutach w kilku krajach, nasza współpraca rozwinęła się również o rejestrację, dystrybucję, sprzedaż oraz marketing produktów BioGaia w 15 krajach na rynkach Europy Środkowej i Centralnej.

Na przestrzeni lat korzystaliśmy nie tylko z szerokiego doświadczenia Ewopharmy na tych rynkach, ale również z ich wiedzy w dziedzinie marketingu medycznego oraz konsumenckiego. Szczere zrozumienie naszych produktów oraz marki BioGaia sprawiło, że stali się oni jednym z naszych trzech najważniejszych partnerów na świecie.

Cenimy firmę Ewopharma jako wysoce profesjonalnego partnera, któremu możemy całkowicie zaufać. Z pełnym przekonaniem możemy polecić Ewopharmę wszystkim organizacjom chcącym wykorzystać potencjał tych rynków (tylko nie mówcie o nich naszym konkurentom).

0
Udostępnij

Profesjonalizm i otwartość w relacjach partnerskich z Dr Falk Pharma

Nasza skuteczna współpraca z Ewopharma trwa już od ponad 20 lat. To co zaczęło się jako początkowy projekt z Salofalkiem® i Ursofalkiem® w kilku wybranych krajach przekształciło się w wieloletnią współpracę, opartą na zaufaniu do Ewopharma w prowadzeniu marketingu, sprzedaży i rejestracji rozszerzającego się portfolio produktów Dr. Falk na całą Europę Wschodnią.

Duża i dobrze rozwinięta sieć Ewopharma w tym regionie pozwala na rozwój naszej obecności, w oparciu o ich doświadczenie i znajomość rynków, której nie moglibyśmy osiągnąć samodzielnie. Ewopharma to zaufany partner, z którym praca charakteryzuje się profesjonalizmem i otwartością.

Bez wątpienia polecamy Ewopharma innym firmom farmaceutycznym, które szukają dostępu do Europy Środkowo-Wschodniej mając jednocześnie nadzieję na równie owocne partnerstwo w przyszłości.